Egles pasūtīšana

Izvēloties “EGĻU SERVISS” egles pasūtīšanu, Jums tiek nodrošināta augstākās kvalitātes egle, jo mūsu darbinieki veic rūpīgu atlasi, lai klienti, kas izvēlas eglīti, pasūtot un paši iepriekš to neredzot, nekad nebūtu vīlušies un saņemtu tikai labāko.

 • Lai noformētu Ziemassvētku eglītes pasūtījumu, aicinām Jūs aizpildīt Pasūtījumu veidlapu.
 • Lūdzam ņemt vērā, ka eglīšu piegādes tiek plānotas laicīgi, tāpēc, veicot pasūtījumu, visticamāk tuvākais iespējamais piegādes datums būs nākamā darba diena.
 • Saņemot Jūsu aizpildīto pasūtījuma lapu, ar Jums sazināsies uzņēmuma pārstāvis, lai apstiprinātu Jūsu pasūtījumu un precizētu neskaidros jautājumus, ja tādi radušies. Ņemiet vērā, ka pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no 9:00 līdz 17:30.

Egles tiek piegādātas, uzstādītas un demontētas darba dienās laikā no 8.00 līdz 18.00. Atsevišķos gadījumos ir iespējams vienoties par citiem piegādes laikiem, sazinoties ar menedžeri (info@egluserviss.lv, 26533388).

 • Ja pasūtījuma adrese norādīta neprecīzi vai saņēmējs nav uz vietas, egles piegāde var aizkavēties vai tikt atcelta.
 • Ņemiet vērā, ka piegādes laiks ir aptuvens un var mainīties arī laika apstākļu, satiksmes intensitātes un citu līdzīgu apstākļu dēļ.
 • Ja egle jāievieto telpās augstāk par 2. stāvu, Pasūtītājs par katru nākamo stāvu veic piemaksu 3.00 eiro apmērā. Papildus piemaksa nav jāveic, ja egles ir iespējams augstākos stāvos piegādāt ar liftu.
 • Ņemiet vērā, ka lielās egles var nebūt iespējams piegādāt augstāk par 1.stāvu izmēru dēļ (ne liftā, ne izgrozīt pa trepēm).
 • Maksājumu par Pasūtījumu Jūs varat veikt skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu. Ja vēlaties apmaksāt pasūtījumu ar pārskaitījumu, Jums tiks nosūtīts rēķins, kurš jāapmaksā pirms noteiktā egles piegādes / uzstādīšanas datuma. Ja vēlaties apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā, tā jānodod SIA ”EGĻU SERVISS” darbiniekiem piegādes brīdī pirms piegādes / uzstādīšanas.
 • Par nesavlaicīgu pasūtījuma atteikumu Pasūtītājs maksā izpildītājam soda naudu 25% apmērā no kopējās pasūtījuma summas. Ar terminu “nesavlaicīgs brīdinājums” saprotams laika posms, kas ir īsāks par vienu pilnu darba dienu pirms noteiktās piegādes datuma.
 • Griezto egļu izmērs tiek noteikts, mērot no zāģēšanas vietas līdz galotnei; eglēm podiņos izmērs tiek noteikts no kopā ar podiņu.

Egļu piegāde (transporta izdevumi)

Uzmanību! Ir mainījušies egļu piegādes nosacījumi. No šī gada Jūsu un mūsu ērtībai esam izstrādājuši egļu piegādes zonas. Aicinām iepazīties ar jaunajām zonām un izcenojumiem:

Piegādes zona Pasūtījumiem līdz 49.99€ Pasūtījumiem no 50.00€ līdz 99.99€ Pasūtījumiem no 100.00€
A

(Rīgā – Dreiliņi, Pļavnieki, Purvciems, Mežciems, Jugla, Berģi, Brekši, Teika, Čiekurkalns, Mežaparks, Sarkandaugava, Pētersala-Andrejsala, Skanste, Brasa, Grīziņkalns, Avoti, Centrs, Vecpilsēta, Maskavas forštate, Ķengarags, Rumbula, Šķirotava;

Stopiņu nov.)

€ 7,00 € 3.00
B

(Rīgā – Bukulti, Suži, Jaunciems, Mīlgrāvis, Vecmīlgrāvis, Trīsciems, Vecāķi, Vecdaugava, Mangaļsala, Kundziņsala, visa Pārdaugava;

Mārupe, Tīraine, Skulte,

Babīte, Mežāres, Spilve,

Baloži, Rāmava, Katlakalns,

Valdlauči,

Garkalnes nov.,

Ādažu nov.,

Ropažu nov. daļēji)

€ 12,00 € 7,00
C

(Piņķu nov.,

Mārupes nov.,

Ķekavas nov.,

Salaspils nov.,

Baložu nov.,

Ādažu nov. (daļēji),

Ropažu nov. (daļēji),

Kalngale, Garciems)

€ 25,00 € 12,00 € 7,00
D

(Jūrmala (daļeji),

Carnikava,

Vangažu nov.,

Olaines nov.,

Ikšķiles nov.)

€ 35,00 € 25,00 € 18,00
Citas vietas un piegādes virs 50km 1.35€/km 1.35€/km 1.35€/km
Rīgas un Pierīgas reģions sadalīts egļu piegādes zonās A, B, C un D
Egļu piegādes zonas

Attālums tiek noteikts no mūsu noliktavas Ulbrokas ielā 44a, Rīgā līdz piegādes adresei.

Ja izvēlaties mūsu uzstādīšanu:

 • Lielās egles (sākot no ~3m) un egles, kas tiek izvietotas ārā, drošības apsvērumu dēļ jānostiprina atsaitējot, tādēļ vietā, kur egle tiek izvietota, jābūt zālienam, stabiem, kokiem, kolonnām vai līdzīgiem objektiem, pie kā egli atsaitēt. Ja egli šādi nav iespējams nostiprināt, par egles kustību vēja vai citu ārēju apstākļu dēļ atbildību uzņemas pasūtītājs. Atsaites nav iekļautas uzstādīšanas cenā.
 • Norādītās egļu uzstādīšanas cenas var mainīties atkarībā no uzstādīšanas vietas, sarežģītības pakāpes un nepieciešamā inventāra.
 • Pakalpojumā “Uzstādīšana” nav iekļauts egles statīvs. To iespējams pasūtīt atsevišķi vai nodrošināt savu statīvu.
 • Ja pasūtat mūsu uzstādīšanu, bet eglei izmantojat savu egles statīvu, pārliecinieties, vai tas ir egles izmēram un šķirnei atbilstošs. Ja egles statīvs nebūs atbilstošs, “EGĻU SERVISS” personāls Jūs par to informēs, un šādā gadījumā “EGĻU SERVISS” par egles stabilitāti atbildību neuzņemas.
 • Egļu statīvus eglēm no 4m līdz 6m izgatavojam pēc pasūtījuma.

Ja izvēlaties mūsu eglīšu demontāžu un / vai aizvešanu:

 • “EGĻU SERVISS” piedāvā pilnu egļu servisu, ieskaitot arī eglīšu aizvešanu pēc svētkiem un demontāžu.
 • Egļu demontāža un aizvešana notiek janvāra pirmajā pusē (līdz 20.01.2023.). Pēc 20.01.2023. iespējams pasūtīt demontāžu, bet papildus tiek aprēķināti transporta izdevumi.
 • Aizvešanas un demontāžas cenās nav iekļauta papildus tehnika, ja tāda nepieciešama (pacēlājs, krāns u.tml.). Šāda papildus tehnika nepieciešama gadījumos, kad lielo egli tās atrašanās vietā nav iespējams nogāzt sazāģēšanai.
 • Arī egļu demontāžai un aizvešanai par transportu tiek piemērotas tādas pašas izmaksas kā par piegādi. Sākumpunkts Rīga, Ulbrokas iela 42a.
 • Egļu demontāžā ir iekļauta egles novākšana, nepieciešamības gadījumā arī sazāģēšana, darba rezultātā radušos gružu (zaru, skuju) savākšana, eglītes aizvešana uz izgāztuvi. Ņemiet vērā, ka zināms daudzums skuju gan var telpā pēc demontāžas palikt.
 • Egļu demontāžas cenas:
  Līdz 2m augstām eglēm 12,00 €
  No 2,1m līdz 3,0m augstām eglēm 25.00 €
  No 3,1m līdz 4,0m augstām eglēm 45,00 €
  No 4,1m līdz 6,0m augstām eglēm 90.00 €
  No 6,1m līdz 8,0m augstām eglēm 150.00 €
  No 8,1m līdz 10,0m augstām eglēm 210,00 €

Egļu uzturēšanas un izvietošanas noteikumi:

 1. Neturiet eglīti caurvējā vai tiešā apkures iekārtu tuvumā (pie krāsns, radiatoriem, apkures katliem vai tml.).
 2. Neturiet eglīti vietās, kur bieži un strauji mainās temperatūra (piemēram, pie ieejas durvīm).
 3. Telpās grieztās eglītes ieteicams turēt ūdenī.
 4. Neturiet eglīti vietā, kur cilvēki tai iet garām, to bieži aizskarot. Tas veicinās egles skuju biršanu.
 5. Ņemiet vērā, ka publiskās telpās eglīti nevajadzētu izvietot telpās, kur apmeklētāji var aiz tās aizķerties vai to nejauši nogāzt.
 6. Mājās un dzīvokļos nostipriniet eglīti tā, lai bērni vai mājdzīvnieki nevar to nejauši apgāzt.