Kopš 1992. gada nodarbojamies ar skaistāko Ziemassvētku eglīšu audzēšanu un tirdzniecību. Mūsu eglīšu audzēšana sākas ar stāstu par tradīcijām un domu par skaistiem un mierpilniem svētkiem. Lai varētu piedāvāt augstākās kvalitātes Ziemassvētku eglītes, tās izvēlamies no uzņēmuma audzētavām visā Latvijā, kā arī audzējam kopā ilgstošiem sadarbības partneriem Dānijā un Vācijā.

Kuplākās, skaistakās Nordmann eglītes egļu audzētavā
Nordmann egļu audzētava

Egļu servisa piedāvājums

Piedāvājam cirstas egles – Latvijas un Nordmann, kā arī egles podos – Latvijas, Nordmann un sudrabegles. Tās mūsu audzētavās katru gadu tiek rūpīgi izvēlētas, lai klientiem piedāvātu skaistākās un kuplakās eglītes.

Lai gan sabiedrībā valda strīdīgi uzskati par to, vai iegādāties Ziemassvētku egli ir dabai draudzīgi, vēlamies uzsvērt, ka tieši audzētavā audzētas egles iegāde ir videi draudzīgākais risinājums vai vismaz viens no. Mūsu egles, līdzīgi kā ziedi, tiek audzētas tieši paredzētajam mērķim. Turklāt, atšķirībā no mežā cirstās egles, aiz audzētavas eglītes nepaliek tukša vieta. Katras nocirstās egles vietā nākamajā pavasarī tiek iestādīta jauna eglīte.

Ziemassvētku egļu audzētava, mazi egļu stādi
Egļu audzēšana

Nodrošinām pilnu servisu – egļu piegādi, uzstādīšanu un demontāžu, lai pašiem ne par ko nav jāraizējas un atliktu tikai skaistākā procesa daļa – eglītes dekorēšana.

Ikgadēja tradīcija ir īpašais piedāvājums skolām un bērnudārziem – mācību iestādēm ir iespēja iegādāties eglītes ar patīkamu 20% atlaidi.

Mūsu piedāvātajā produktu klāstā ir arī plastmasas egļu statīvi, kas pildāmi ar ūdeni, lai eglītes turētos ilgāk. Statīvi ir augstas kvalitātes un piemēroti eglēm līdz 4m. Pēc klientu pasūtījuma izgatavojam metāla egļu statīvus lielajām eglēm (no 4m).

Jau no novembra beigām katru gadu piedāvājam iegādāties egļu zarus – no Nobilis, Nordmann un Latvijas eglēm – dažādu dekorāciju vai Adventes vainagu izgatavošanai.

Mūsu piedāvājumā ir arī gatavi Adventes vainagi, kas darināti no īpaši izturīgajiem Nobilis egļu zariem. Vainagi ir roku darbs – ar zariem no visām pusēm appītas salmu pamatnes. Vainagi ir bez dekorācijām, lai katrs pats tos var izdekorēt ar gaumei atbilstošiem rotājumiem.

Adventes vainagi

Kā jau minējām, piedāvājam arī eglīšu demontāžu. Visas nepārdotās un demontētās egles pēc svētkiem tiek pārvērstas šķeldā. Tā tiek izmantota eglīšu audzētavās, lai nosegtu augsni un aizsargātu jaunos kociņus no nezālēm.

Egļu serviss pēc svētkiem demontētās egles šķeldo. Kas notiek ar Ziemassvētku eglēm pēc svētkiem.
Egļu šķeldošanas process

Kur un kā iegādāties Egļu servisa eglītes?

Eglītes un pārējos produktus piedāvājam pasūtīt internetā, aizpildot pasūtījuma veidlapu, vai arī pašiem izvēlēties un iegādāties sev atbilstošāko kādā no mūsu tirdzniecības vietām Rīgā, Jelgavā un Ādažos.

Ziemassvētku egļu tirdzniecības vietās atradīsiet eglītes līdz pat 4m augstumam. Lielākas egles līdz pat 15m iespējams pasūtīt internetā.

Priecīgus un gaišus svētkus!