Egļu serviss rudens akcija

Esam jau iepriekš rakstījuši – Egļu serviss rudens akcija ir tradicionāla gadu no gada. Lai gan liekas, ka vasara tikai tikko ir beigusies un par svētkiem domāt ir pāragri, ietaupīt patīk visiem. Tāpēc daudzi mūsu klienti katru gadu izmanto akcijas atlaidi un jau laicīgi pasūta Ziemassvētku egli par īpaši patīkamu cenu.

Veicot pasūtījumu laicīgi, šogad iespējams saņemt pat 25% atlaidi. Jo laicīgāk veiksi pasūtījumu, jo lielāku atlaidi saņemsi!

Egļu serviss rudens akcijas apraksts 2022
Egļu serviss rudens akcija, atlaide līdz 25%

Pasūtot un apmaksājot egli un / vai egļu zarus:

 • līdz 1.novembrim, saņem 25% atlaidi,
 • līdz 10.novembrim, saņem 20% atlaidi,
 • līdz 20.novembrim, saņem 15% atlaidi.

Kā vienmēr Egļu serviss klientiem ir pieejams plašs dažādu egļu klāsts – cirstas un podotas Latvijas, Nordmann un sudrabegles, kā arī Latvijas, Nordmann un Nobilis egļu zari. Ar eglīšu un citu preču un pakalpojumu klāstu un izmaksām aicinām iepazīties sadaļā CENAS.

Egļu serviss rudens akcijas noteikumi

 1. Atlaide:
   1. tiek piemērota pasūtījumiem no 75.00€,
   2. tiek piemērota Ziemassvētku eglēm līdz 3.5m un egļu zariem (atlaide netiek piemērota Ziemassvētku eglēm izmērā virs 3.50m, Adventes vainagiem, egļu statīviem, pakalpojumiem (piegādei, uzstādīšanai, demontāžai) un nestandarta pasūtījumiem (nestandarta izmēra eglēm, vainagiem, vītnēm u.tml.)),
   3. nesummējas ar citām atlaidēm un akcijām.
 2. Apmaksa par pasūtījumu jāveic līdz norādītajam datumam, atsūtot maksājumu apliecinošu dokumentu. Ja rēķina apmaksa netiek veikta noteiktajā termiņā, SIA Egļu serviss ir tiesīgs sagatavot papildus rēķinu par atlaides summu.
 3. Atlaide mājas lapā netiek piemērota automātiski. Atlaide manuāli tiek piemērota pēc pasūtījuma saņemšanas. Pirms rēķina izrakstīšanas kopējās izmaksas tiek saskaņotas ar klientu.
 4. Pasūtījumi tiek pieņemti un apstrādāti darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
 5. Akcija ir spēkā līdz 20.11.2023. Bet, ņemot vērā, ka 18.-20.11.2023. ir brīvdienas, pasūtījumi, kas tiks saņemti šajā periodā, tiks apstrādāti un rēķini sagatavoti ar apmaksas termiņu līdz 21.11.2023.
 6. Akcijas laikā iegādāto produktu piegāde vai saņemšana iespējama no 21.novembra līdz pat šīs “sezonas” beigām, t.i., 2024.gada sākumam.
 7. Atlaide ir spēkā tikai internetā veiktajiem pasūtījumiem.

Tevi varētu interesēt arī šie raksti par eglīšu šķirnēm mūsu piedāvājumā: