Kopš 1992. gada nodarbojamies ar skaistāko Ziemassvētku eglīšu audzēšanu un  tirdzniecību. Lai varētu piedāvāt augstākās kvalitātes Ziemassvētku egles, tās izvēlamies no uzņēmuma audzētavām, kā arī  piegādājam no ilgstošiem sadarbības partneriem Dānijā un Vācijā.

Piedāvājam cirstas egles – Latvijas un Nordmann, kā arī egles podos – Latvijas, Nordmann un sudrabegles. Mūsu piedāvātajā produktu klāstā ir arī plastmasas egļu statīvi, kas pildāmi ar ūdeni, lai eglītes turētos ilgāk. Pēc klientu pasūtījuma izgatavojam metāla egļu statīvus lielajām eglēm (no 4m).

Jau no novembra beigām katru gadu piedāvājam iegādāties egļu zarus – no Nobilis, Nordmann un Latvijas eglēm – dažādu dekorāciju vai Adventes vainagu izgatavošanai. Mūsu piedāvājumā ir arī gatavi Adventes vainagi, kas darināti no īpaši izturīgajiem Nobilis egļu zariem,

Eglītes un pārējos produktus piedāvājam pasūtīt internetā, aizpildot pasūtījuma veidlapu, vai arī pašiem izvēlēties un iegādāties sev atbilstošāko kādā no mūsu tirdzniecības vietām Rīgā, Jelgavā un Ādažos.

Ziemassvetku egļu tirdzniecības vietās atradīsiet eglītes līdz pat 4 m augstumam. Lielākas egles līdz pat 15m iespējams pasūtīt internetā.

Piedāvājam pilnu servisu –  eglīšu piegādi, uzstādīšanu un demontāžu.

Priecīgus un gaišus svētkus!