Egļu serviss atskats uz 2020

2019.gada atskatu beidzām ar jautājumu – ko gan nesīs 2020.gads? Nu jau pagājušais, 2020., gads gandrīz visiem ir bijis citādāks. Vienā vai citā veidā tas ir ietekmējis mūs visus, mainot ierasto ikdienas kārtību, paradumus un tradīcijas. Arī mums, Egļu serviss uzņēmumam un darbiniekiem, gads nav bijis, kā ierasts. Bet, lūk, neliels atskats, kāds tad šis gads ir bijis, ko esam paveikuši un ko – novērojuši.

Klientu paradumi

Viena no pirmajām lietām, ko šogad pamanījām – cilvēkiem krietni ātrāk kā parasti gribējās kaut ko siltu un jauku. Šķiet, ka, pavadot vairāk laika mājās, gribējās ātrāk radīt svētku sajūtu.

Pavadot vairāk laika mājās, ir bijis arī vairak laika radīt dekorācijas pašiem. Par to liecina pieaugušais pieprasījums pēc egļu zariem. Interesanti, ka pieprasījums ir bijis pēc visu šķirņu egļu zariem – Latvijas, Nordmann un Nobilis.

Tā kā šogad ziema nākusi ar lielāku salu un sniegu, pieaudzis arī pieprasījums pēc egļu zariem rožu stādu nosegšanai.

Mainoties situācijai un ierobežojumiem, klienti vairāk egļu izvēlējās pasūtīt internetā ar piegādi uz mājām.

Īpaši populāras šogad bijušas Nordmann egles – gan cirstās, gan podos.

Piedāvājam ieskatīties arī nelielā bilžu galerijā ar šī gada klientu eglītēm un vainagiem.

Priecājamies un sakām paldies, ka dalāties ar savām bildēm un video arī sociālajos tīklos.

Sadarbības 2020

Katru gadu priecājamies gan par ilggadējām sadarbībām, gan jauniem partneriem.

Nu jau par tradīciju kļuvusi sadarbība ar Eņģeļi pār Latviju. Lai gan daudzi pasākumi tika atcelti, priecājamies, ka šim bija iespēja norisināties. Šogad mūsu skaistās eglītes rotājās labdarības akcijas Ziemassvētku koncertā.

Pie jaunajiem partneriem noteikti gribam izcelt sadarbību ar salonu Amoralle. Visu svētku sezonu, sākot jau no novembra vidus, salonu rotā Egļu serviss egles, ko dekorējusi prasmīgā Baiba Prindule-Rence.

Egļu serviss egles salonā Amoralle
Egļu serviss egles salonā Amoralle

Kā arī jāpiemin sadarbība ar Spicāko recepšu ekspertu Pipars.lv, ar ko šogad sadarbojāmies pirmoreiz.

Ziemassvētki ir dāvināšanas un došanas laiks. Katru gadu iespēju robežās atbalstām dažādas labdarības un socialās iestādes. Te vēlamies pieminēt Rīgas Sociālo dienestu, kas par savu eglīti atsūtīja mums īpaši sirsnīgu paldies. Ar viņu atļauju vēlamies ar šo atsauksmi padalīties arī ar jums:

Gribējām Jums pateikt milzīgu paldies par tik brīnumskaisto eglīti.

Daļa bērnu no mazaizsargātajām ģimenēm pie eglītes jau saņēma dāvanas, daļa – saņems rīt, bet daļa pēc Ziemassvētkiem. Sajūsma no bērniem par eglīti bija neaprakstāma – dažiem acis iepletās tik plaši, ka aizmirsa savu dzejolīti, daži steidza pieskarties tai, jo nespēja noticēt, ka eglīte ir dzīva nevis plastmasas.

Arī mēs, darbinieki, sajutāmies kā bērni pasakā, kad pušķojām eglīti.

Nosūtu Jums Jūsu dāvāto eglīti, kura ietērpusies svētku tērpā, diemžēl bērnu emocijas nevaru Jums nosūtīt, jo datu aizsardzība to neļauj, bet arī ja varētu, tad prieku, sajūsmu un pozitīvismu būtu grūti nofotografēt.

Paldies, šī eglīte ir pati skaistākā kādas bijušas līdz šim!

Ziemassvētku egle Rīgas Sociālajā dienestā
Ziemassvētku egle Rīgas Sociālajā dienestā

Egļu serviss televīzijā

Šogad mūsu eglītēm bijis gods gozēties arī kameru priekšā. Eglītes viesojās tādos pasākumos kā:

  • šova “Caur ērkšķiem uz..” sezonas lielajā finālā
Egļu serviss Ziemassvētku egles raidījuma "Caur ērkšķiem uz.." sezonas fināla filmēšanā
“Caur ērkšķiem uz ..” fināla filmēšana

 

Savukārt pēc svētkiem raidījumos “900 sekundes” un “Bez Tabu” pastāstījām par to, ko ar eglīti darīt, kad svētki ir beigušies.

Mūsu paldies

Arī mēs šajā gadā vēlamies teikt paldies visiem mūsu partneriem un klientiem, jauniem un ilggadējiem – par uzticību, par sadarbību, par katru atsauksmi, ko esat mums sūtījuši vai zvanījuši. Mēs strādājam svētku priekam un personīgi priecājamies par katru labo vārdu, un pārdzīvojam, ja kaut kas nav līdz galam izdevies. Kopīgi augam un kļūstam arvien labāki, un ceram ar katru no jums sadarboties arī nakamajā gadā!