Egļu cenas, akcijas un atlaides 2019

Gribam domāt, ka mūsu egļu cenas ir gana draudzīgas. Cirstās Latvijas egles pieejamas no 8.00 eiro, Nordmann eglītes no 25.00 eiro. Egļu cenas podiņiem ir, sākot ar 15.00 eiro.

Bet, lai svētku gaidīšanas laiks būtu vēl patīkamāks, kopā ar sadarbības partneriem un paši esam sagatavojuši dažādas akcijas un atlaides.

Šeit varēsi iepazīties ar Egļu servisa 2019.gada akciju apkopojumu.

Akcijas un atlaides

  • Kā pirmo gribas minēt ikgadējo akciju skolām un bērnudārziem. Mācību iestādēm pie mums katru gadu ir patīkamas atlaides eglēm, gan pasūtot tās internetā, gan iegādājoties uz vietas tirdzniecības vietās. Šogad kā papildus bonuss ir bezmaksas statīva noma visam svētku laikam, pasūtot egli internetā kopā ar uzstādīšanu un demontāžu,
  • Nu jau gandrīz kā tradīcija ir kļuvusi akcija portālā Pērkam kopā. Šogad, iegādājoties kuponu, ar 50% atlaidi iespējams iegādāties 2.00m un 2.25m augstas cirstas Latvijas egles. Akcijas ietvaros eglīti būs iespējams izvēlēties mūsu tirdzniecības vietā pie lielveikala Sky, Krasta ielā 56. Kuponu ir iespējams iegādāties jau tagad, bet eglīti tirdzniecības vietā izvēlēties no 13.decembra.
  • Vēl viena ikgadēja akcija pieejama Elektrum klientiem. Šogad ar Elektrum kuponu pieejama 20% atlaide jebkurai cirstajai eglei gan pasūtījumiem internetā, gan mūsu tirdzniecības vietās. Piedāvājums ir spēkā līdz 18.12.2019.
  • Priecājamies ilggadēji sadarboties arī ar t/c Mols akcijas “Ved savu eglīti mājās” ietvaros. Tirdzniecības centra klientiem, iepērkoties vismaz 150.00 eiro vērtībā un uzrādot čekus t/c Mols informācijas centrā, ir iespēja saņemt kuponu, kuru mūsu tirdzniecības vietā ir iespējams samainīt pret cirstu Latvijas eglīti līdz 1.75m, piemaksājot tikai 1.50 eiro. Savu īsto eglīti no piedāvājuma varēsi izvēleties pats līdz pat 30.decembrim.

Jāpiebilst, ka akcijas un atlaides, protams, savā starpā nesummējas.

Konkursi

Atlaides ir patīkamas, bet kurš gan negribētu saņemt eglīti bez maksas? 🙂 Kopā ar sadarbības partneriem esam sagatavojuši konkursus, kuros Tev ir iespēja laimēt mūsu dāvanu kartes.

  • Pirmais konkurss norit sadarbībā ar Annels un būs piemērots tiem, kuriem ir mazi ķipari. Lai piedalītos konkursā, jāapmeklē Annels rotaļu laukumu un uz vietas jāizveido Ziemassvētku eglītes rotājumu. No visiem darbiņiem tiks izvēlēti labākie, kas saņems Egļu serviss dāvanu karti 35.00 eiro vērtībā.
Egļu serviss konkurss sadarbībā ar Annels
Egļu serviss konkurss sadarbībā ar Annels
  • Otrais konkurss norisinās sadarbībā ar atrakciju parku Lidolande. Lapas sekotājiem jāizskaita bildē redzamie sniegavīri, jāieraksta atbilde komentāros, kā arī jāatzīmē draugu, kuru arī interesētu šis konkurss. 18.12. tiks izlozēti pat 2 uzvarētāji, kas katrs saņems dāvanu karti 35.00 eiro vērtībā.