Egļu servisa atskats uz 2019.gadu

Jau gandrīz nedēļu ir sācies jauns gads un pat jauna desmitgade. Lai visiem laimīgs, izdevies un veselīgs Jaunais – 2020.gads! Savukārt jaunā gada sākums nozīmē, ka varam atskatīties uz iepriekšējo – kas paveikts, kādi jaunumi bijuši. Īsāk izsakoties, lūk, mūsu atskats uz 2019!

Atskats 2019 uz egļu tirdzniecību un pakalpojumiem

Šogad nodrošinājām 18 egļu tirdzniecības vietas. Tas, kā katru gadu, bija plašākais egļu tirdzniecības vietu tīkls Latvijā – 15 vietas Rīgā, 1 Jelgavā, 1 Ādažos un 1 Ķekavas pag. Priecājamies par stabilitāti, tāpēc 16 no visām tirdzniecības vietām bija tās pašas, kas iepriekšējos gados. Savukārt divas tirdzniecības vietas bija jaunas – pie t/c Akropole un t/c Elkor Plaza.

Lai gan visi dati vēl nav apkopoti, nedaudz varam ieskatīties arī šī gada populārāko eglīšu topā. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, līderos ir cirstās Latvijas eglītes. Populārākais egļu izmērs šogad bijis no 1.75m līdz 2.25m.

Priecājamies arī par katru klientu atsūtīto bildi, tāpēc arī Jums piedāvājam ieskatīties nelielā galerijā ar šī gada klientu eglītēm un Adventes vainagiem.

Vēl viens patīkams novērojums ir tas, ka klienti arvien biežāk eglīšu demontāžu uztic mums. Lai gan eglīšu demontāža joprojām turpinās, jau tagad varam novērot, ka klienti kļūst zaļāk domājoši un izvēlas ērtāko un dabai draudzīgāko egles izvešanas veidu – mūs 🙂

Atskats 2019 uz paveikto internetā

Kaut kas jauns mūsu pieredzē ir arī šis blogs. Pagājušā gada novembrī sākām rakstīt par mums un, cerams, arī mūsu lasītājiem aktuālām tēmām, un turpināsim to darīt arī turpmāk visa gada garumā.

Kopā ar atrakciju parku Lidolande esam organizējuši konkursu, un divas jaukas dāmas saņēma Egļu servisa dāvanu kartes. Lūk, viņu izvēlētās eglītes.

Savukārt kopā ar Annels rotaļu laukumiem svētku laikā tika organizēti konkursi mazajiem apmeklētājiem. Tiem bija iespēja uz vietas veidot eglīšu rotājumus, no kuriem tika izvēlēti labākie, kas saņēma mūsu dāvanu kartes.

Var teikt, ka viena mūsu šī gada apņemšanās ir pašiem un kopā ar sadarbības partneriem arī turpmāk rīkot dažādus konkursus, tāpēc noteikti seko līdzi jaunumiem.

Runājot par sociālajiem tīkliem, pēdējos gados ir populāri apkopot 9 labākās Instagram bildes. Re, kur mūsu Instagram bilžu atskats 2019:

Atskats 2019 uz populārākajām Instagram bildēm
Egļu serviss 9 populārākās Instagram bildes

Ko gan nesīs 2020.gads?