Egļu akcija 2020

Jau iepriekš rakstījam, ka patiesībā Ziemassvētkiem ir iespējams gatavoties jau rudenī. Lai laicīgu eglītes pasūtīšanu padarītu vēl patīkamāku, arī šogad turamies pie savām tradīcijām un mūsu klientiem ir pieejama Ziemassvētku egļu akcija.

Pasūtot un apmaksājot Ziemassvētku eglītes, egļu zarus vai Adventes vainagus līdz šī gada 17.novembrim, tiek piešķirta 20% atlaide.

Egļu akcija tiem, kas eglītes pasūta laicīgi - 20% atlaide līdz 17.11.2020.
Egļu serviss akcija 2020

 

Kā allaž, piedāvājam skaistākās Ziemassvētku egles – cirstas Latvijas un Nordmann egles, podiņos – Latvijas, Nordmann un sudrabegles, kā arī trīs izmēru Adventes vainagus un egļu zarus – no Latvijas, Nordmann un Nobilis eglēm.

 

Egļu akcija – noteikumi:

  • Atlaide tiek piemērota pasūtījumiem no 50.00€.
  • Atlaide tiek piešķirta tikai eglēm, vainagiem un zariem, bet ne statīviem un pakalpojumiem (piegādei, uzstādīšanai un demontāžai).
  • Akcija nesummējas ar citām atlaidēm un akcijām.
  • Pasūtījuma piegādes datums, protams, var būt jebkurš līdz pat 2021.gada janvārim.
  • Apmaksa par pasūtījumu jāveic līdz 17.11.2020., nepieciešamības gadījumā atsūtot maksājumu apliecinošu dokumentu. Ja apmaksa tiek veikta pēc 17.11.2020., Egļu serviss ir tiesīgs klientam izrakstīt papildus rēķinu par atlaides summu.

Aicinām pievērst uzmanību – šogad ir mainījušies eglīšu piegādes noteikumi. Jūsu un mūsu ērtībai esam izstrādājuši piegādes zonas, ņemot vērā mūsu atrašanās vietu. Ar jaunajām piegādes zonām un izcenojumiem aicinām iepazīties sadaļā Cenas (tabulā Egļu piegāde).

Rīgas un Pierīgas reģions sadalīts egļu piegādes zonās A, B, C un D
Egļu piegādes zonas