Egles statīvs Cinco

Šoreiz pastāstīsim par vēl vienu svarīgu lietu visiem tiem, kas izvēlējušies cirstu Ziemassvētku eglīti. Jau stāstījām par egles izvēli un uzturēšanu, bet ne mazāk svarīga ir egles statīva izvēle. Egles statīvs ir tas, no kā atkarīga gan egles iespēja padzerties, gan stabili turēties.

Tas, ko mēs noteikti neiesakām, ir statīvi bez ūdens tilpnes. Cirstai eglītei, tāpat kā cirstiem ziediem, nepieciešams ūdens, lai tā ilgāk turētos svaiga un nemestu skuju. Iespējams, sliktākais iespējamais egles statīvs ir tā saucamais krustiņš, kuru ne tikai nav iespējas pildīt ar ūdeni, bet kas ir arī nestabils, jo tajā iespējams iestiprināt tikai dažus apakšējos stumbra centimetrus.

Bildē redzams salīdzinājums Cinco egles statīvam un tā saucamajam krustiņam
Egles stumbrs, Cinco egles statīvs un krustiņš

Egļu serviss piedāvājums

Mūsu piedāvājumā nu jau vairākus gadus ir Cinco egļu statīvi. Ir pieejami 5 dažādi izmēri – sākot ar Mini pavisam nelielām eglēm, līdz pat Maxi lielākām eglēm līdz pat 4m. Šie statīvi pamatā paredzēti izmantošanai telpās, bet mazākas egles šajos statīvos var izvietot arī ārpus tām.

Ņemot vērā, ka ārpus telpām apstākļi cirstām eglēm ir labvēlīgāki un ūdens statīvos var sasalt, ārā var (un pat ir vēlams) izmantot statīvus bez ūdens tilpnes. Šādām situācijām eglēm no 3m piedāvājam metāla statīvus, ko izgatavojam paši pēc pasūtījuma.

Cinco Egles statīvs

Cinco egļu statīvi un Ziemassvētku vecītis
Cinco egļu statīvi

Statīvi ir ļoti viegli un ērti lietojami; eglīti iespējams uzstādīt burtiski pāris minūšu laikā. Ja vien egle nav īpaši liela, uzstādīšanu viegli var veikt viens cilvēks. Cinco Express unikālais push-pull skrūvju mehānisms ar atbrīvošanas pogu un Cinco Advantage ātri skrūvējamās skrūves padara šo statīvu par ērti lietojamu ikvienam.

Statīviem ir patentēta ūdens tilpne, kas nodrošināta pret noplūdēm, un skrūves, kas nostiprinās, netraucējot egles apakšējiem zariem. Statīvam esošais sprūdmehānisms ļauj katru no skrūvēm ātri iestumt līdz egles stumbram, un tās nav bezgalīgi ilgi jāskrūvē.

Pateicoties skrūvju sistēmām, statīvus ir iespējams pielāgot dažādu izmēru eglēm. Statīvus var izmantot gan Latvijas eglēm, kam stumbrs ir tievāks, gan Nordmann eglēm, kam stumbrs ir resnāks.

Statīva apakšā esošās metāla tapas, kas nofiksē Ziemassvētku egli, un unikālā stiprinājumu sistēma nodrošina, ka koks vienmēr stabili turas taisni.

Cinco statīvi ir tumši zaļā krāsā un ar neitrālu dizainu, tā nenovēršot uzmanību no galvenā objekta – svētku egles. Statīva apakša ir platāka par augšpusi, nodrošinot papilfus stabilitāti.

Tapas Cinco statīva apakšā
Tapas Cinco statīva apakšā

Īpašā statīva forma, augstas kvalitātes industriālā plastmasa un patentētā skrūvju sistēma padara šos statīvus par vieniem no labākajiem Ziemassvētku egļu statīviem pasaulē. Pateicoties statīva formai, egles apakšējie zari gandrīz nekad netraucē un nav jānozāģē, tādējādi saglabājot egles sākotnējo skaisto formu. Jāpiebilst arī, ka ūdens tilpne ir diezgan liela, tāpēc tā nav tik bieži jāpapildina, un egle turas svaiga ilgāk.